Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape Waitara może pomieścić do 6 odwiedzających i znajduje się 2 km od przyrodniczych atrkacji, takich jak Golden Jubilee Field.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w obiekcie. Restauracja Cafe Patina, serwująca specjały kuchni australijskiej, leży w nie więcej niż 600 metrach.

Brickpit Playground leży w około 3 km, a Hornsby Aquatic and Leisure Centre jest prawie 25 min pieszo od domu wakacyjnego. W 2,1 km stąd znajdują się takie sklepy jak Westfield Hornsby. Położony w niewielkiej odległości od willi dworzec Darri Ave zapewnia opcje transportu w pobliżu.

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Pralnia

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiPID-STRA-90668
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape ma kuchnię?
      Tak, Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety, Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape nie jest przyjazna zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Grand Garden Living I Elegant Wahroonga Escape Waitara

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij